Inovacijos vaikų darželyje
   Pradžia      Stažuotės      Kiolnas (Vokietija)
 

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkinių rengėjai dalyvavo inovatyvių priemonių ir praktikų parodoje ,,Didacta 2019“

  Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkinių rengėjai 2019 m. vasario 19–23 d. dalyvavo i novatyvių priemonių ir praktikų parodoje ,,Didacta“, kuri vyko Kiolne, Vokietijoje.


  Tarptautinėje parodoje ,,Didacta“ švietimo inovacijas ir mokymo priemones pristatė daugiau nei 900 dalyvių iš 53 šalių (Vokietijos, Šveicarijos, Austrijos, Lenkijos, Azijos šalių ir kt.). Pedagogai, tėvai ir kiti suinteresuotieji asmenys, siekiantys susipažinti su švietimo inovacijomis, turėjo galimybę aplankyti keturias sales: „Ankstyvasis ugdymas“ („Early Education“), „Mokykla ir universitetas“ („School / University“), „Kvalifikacijos tobulinimas“ („Training / Qualification“), „Skaitmeninė didaktika“ („Didacta Digital“).


  Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkinių rengėjų dalyvavimo parodoje vienas iš uždavinių buvo susipažinti su inovatyviais ateities požiūriais į ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, keičiančiais ugdymo praktikos tobulinimo sampratą ir padedančiais sukurti modernius ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkinius. Todėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkinių rengėjai parodoje daugiausia dėmesio skyrė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams skirtoms ugdymo priemonėms ir praktikoms, metodiniams, didaktiniams leidiniams, turintiems inovatyvias prieigas.


  Parodos įspūdžiai ir idėjos, kuriomis ketina remtis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkinių rengėjai rengdami metodinės medžiagos priemonių rinkinius, pateikiamos stažuočių ataskaitose: (aktyvi nuoroda į ataskaitas).


  Stažuotė buvo organizuojama įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektą „Inovacijos vaikų darželyje“ (projekto kodas Nr. 09.2.1-ESFA-V-726-01-0001).

   


   
  © Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro projektas ,,Inovacijos vaikų darželyje" 2018, Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas